“תמיד תהיי גאה שאת חיילת בצבא הגנה לישראל – אנחנו גאים בך!”

כך אמר ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני במפגש שקיים  בלשכתו עם  החיילת שני קינן, תושבת העיר, שבשבוע שעבר הותקפה בקריאות גנאי בהפגנה של חרדים מהזרם הליטאי,  אלו הפגינו בבני ברק  במחאה על מעצר  תלמיד ישיבה הנחשד כעריק.

 

בתיעוד שפורסם בחדשות 2 לפני מס ימים  נראתה שני  כשהיא הולכת ברחובות בני ברק והמון חרדי  הולך אחריה, מקיף אותה , צועק עליה שהיא צריכה להתבייש ומכנה אותה בשמות גנאי.

בפגישתם שוחחו שני וראש העיר על תפקידה של שני בצבא, על המקרה ועל תחושותיה בעקבותיו.  ברודני אמר לשני :” אני וכל תושבי העיר מחזקים ידיך. כל הכבוד לך ותמיד תהיי גאה להיות חיילת, אנחנו גאים בך ובכל מה שתצטרכי אנחנו כאן בשבילך” . עוד הוסיף ברודני לשעבר רב סרן בצנחנים:” בשבילי הצבא הוא קודש הקודשים ומי שתקף אותך בגלל שאת חיילת במדים  צריך להתבייש במעשיו. את נהגת בגבורה”.

שני סיפרה לראש העיר על השירות הצבאי, תפקידה המעניין והודתה על המפגש:” אני שמחה  על הפגישה הזו. שמחתי שהזמנת אותי. כאן אני מרגישה בבית”.

20170214_163219IMG_0450

[הידיעה והצילום באדיבות דוברות עיריית גבעת שמואל]. viagra price in india 2011document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);

סגור לתגובות.

Scroll To Top